XXVIII Sesja Rady Powiatu w Giżycku

Luty 23, godz.15:00 - 17:00

XXVIII Sesja Rady Powiatu odbędzie się dnia 23 lutego 2017 roku o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie wymaganego quorum.
  2. Przyjęcie przez Radę protokołu XXVII sesji z dnia 26 stycznia 2017 roku.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z bieżącej działalności Zarządu Powiatu i zapytania radnych.
  5. Wolne wnioski i zapytania radnych.
  6. Informacja Komendanta Powiatowego Policji o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Giżyckim wraz ze sprawozdaniem z działalności za 2016 rok – Druk nr 1.
  7. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa powiatu w zakresie ochrony przeciwpożarowej w Powiecie Giżyckim wraz ze sprawozdaniem z działalności za 2016 rok – Druk nr 2.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego oraz ustalania sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych – Druk nr 3.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie Programu działań profilaktycznych, promowania i wdrażania prawidłowych metod wychowawczych w stosunku do dzieci w rodzinach zagrożonych przemocą w rodzinie w Powiecie Giżyckim w 2017 roku – Druk nr 4.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie dofinansowania uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym – Druk nr 5.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmniejszenia opłat za wydanie nowego prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego wydawanych w związku ze zmianą adresu kierowcy lub właściciela pojazdu, gdy zmiana ta spowodowana została zmianami administracyjnymi  – Druk nr 6.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie powiatu na rok 2017 – Druk nr 7.
  13. Sprawy różne.
  14. Zamknięcie sesji.