• To wydarzenie minęło.

XXXI Sesja Rady Powiatu

Maj 25, godz.15:00 - 17:00

Dnia 25 maja 2017 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu odbędzie się XXXI Sesja Rady Powiatu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie wymaganego quorum.
  2. Przyjęcie przez Radę protokołu XXX sesji z dnia 27 kwietnia 2017 r.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z bieżącej działalności Zarządu Powiatu i zapytania radnych.
  5. Wolne wnioski i zapytania radnych.
  6. Ocena zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę sytuacji społecznej i demograficznej.
  7. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy za rok 2016.
  8. Sprawozdanie Zarządu Powiatu z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2016.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Giżyckiego na lata 2017 – 2029.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie powiatu na rok 2017.
  11. Sprawy różne.
  12. Zamknięcie sesji.