Zapraszamy na spotkanie konsultacyjno-szkoleniowe z Programu Operacyjnego Ryby

Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”, Wydział Komunikacji Społecznej Starostwa Powiatowego w Giżycku oraz Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszają wszystkich mieszkańców Powiatu Giżyckiego do udziału w spotkaniu konsultacyjno-szkoleniowym na temat warunków korzystania ze wsparcia jak i obowiązujących procedur w zakresie składania wniosków konkursowych.

Spotkanie odbędzie się w dniu: 12.04.2012 r. godz. 13.00-15.00

Miejsce spotkania : Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Dąbrowskiego 14 lok. 3, 11-500 Giżycko

Szanowni Państwo PO RYBY 2007-2013 OŚ 4 „Zrównoważony Rozwój Obszarów Zależnych od Rybactwa” to na naszym terenie nowy program wsparcia UE, który pomoże w realizacji Waszych planów.

Program adresowany jest do wszystkich mieszkańców gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”, nie tylko do rybaków.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka www.mazurylgr.pl lub pod numerem tel. 87 428 47 41; 11-600 Węgorzewo, Pl. Wolności 1 b, e-mail: biuro@mazurylgr.pl