18.4 C
Giżycko
24 czerwca 2026
Strona głównaAktualnościWspółpraca na rzecz bezpieczeństwa i rozwoju lokalnego

Współpraca na rzecz bezpieczeństwa i rozwoju lokalnego

23 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Giżycku odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa, Wydziału Nauk Społecznych w Giżycku. Uczelnię reprezentowały Dziekan dr Marzena Dobosz oraz Prodziekan mgr Wioleta Miedzianowska-Konopka. Ze strony Powiatu w spotkaniu uczestniczyli: Mirosław Dariusz Drzażdżewski – Starosta Giżycki, Monika Łępicka-Gij – Sekretarz Powiatu oraz Lidia Modzalewska – Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności.
Rozmowy dotyczyły możliwości rozwijania współpracy pomiędzy środowiskiem akademickim a samorządem, szczególnie w obszarach związanych z bezpieczeństwem, edukacją, profilaktyką oraz wzmacnianiem kompetencji społecznych i zawodowych.
Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej, merytorycznej atmosferze i stało się ważnym krokiem do podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz mieszkańców Powiatu Giżyckiego oraz lokalnej społeczności.

 

 

 

 

Przejdź do treści