3.3 C
Giżycko
21 marca 2026
Strona głównaAktualnościInformacja dla osób pokrzywdzonych przez firmy telekomunikacyjne

Informacja dla osób pokrzywdzonych przez firmy telekomunikacyjne

Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu szuka osób pokrzywdzonych przez PTS S.A., Polską Telefonię Stacjonarną S.A., Telekomunikację Dzień Dobry S.A. oraz Perseus sp. z o.o.

Podejrzani działający w imieniu tych Spółek mieli dopuścić się przestępstw polegających na doprowadzeniu wielu osób do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w okresie od stycznia 2011r. do maja 2014r., poprzez zawieranie szeregu niekorzystnych umów na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

W związku z prowadzonym śledztwem w tej sprawie (sygn. Vl Ds. 30/13 ) Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu prosi wszystkie osoby, które zostały pokrzywdzone działaniami ww. podmiotów o zgłoszenie się w terminie do 30 listopada 2017r.  do Prokuratury lub na najbliższy komisariat Policji w celu złożenia zeznań w sprawie.

Przejdź do treści