11 czerwca – XVII Regaty Żeglarskie „Rząd – Samorząd”

dokument 2

11 czerwca odbędą się XVII Giżyckie Regaty Żeglarskie „Rząd – Samorząd” na jeziorze Niegocin. Tegoroczną bazą zawodów będzie Port Marina w Wilkasach.

Zaproszenie_2016

Tradycyjne regaty odbywają się z udziałem przedstawicieli ministerstw, instytucji rządowych oraz reprezentantów samorządu.Wielokrotnie w zmaganiach na wodzie uczestniczyli Prezesi Rady Ministrów, Ministrowie oraz Dyrektorzy Departamentów. Natomiast stronę samorządową co roku reprezentują marszałkowie województw, burmistrzowie i wójtowie lokalnych oraz zaprzyjaźnionych samorządów z Polski. Od 17 lat Regaty „Rząd-Samorząd” są okazją do sportowej rywalizacji i szansą spotkania się pracowników administracji publicznej różnego szczebla i wymiany doświadczeń.
W imprezie biorą udział pasjonaci żeglarstwa i miłośnicy Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, światowego Cudu Natury. Serdecznie zapraszamy do Wilkas, które goszczą co roku tysiące turystów spragnionych wypoczynku w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazur.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin zawodów

Program regat

Formularz zgłoszeniowy (w formacie pdf)

Formularz zgłoszeniowy ( w formacie Word)

Poniżej adres strony na której  znajdą Państwo więcej informacji dotyczących XVII Giżyckich Regat Żeglarskich „Rząd-Samorząd”: