23 marca – Targi Edukacyjne Szkół Wyższych

targi2017Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku ma przyjemność zaprosić klasy maturalne i przedmaturalne z regionu warmińsko-mazurskiego na Targi Edukacyjne Szkół Wyższych Giżycko 2017 które odbędą się 23 marca 2017 r. pod patronatem Starosty Giżyckiego.

Licząc na pomoc w zorganizowaniu maturzystom wycieczki na Targi, dającą możliwość zapoznania się z dość szeroką możliwością dalszego kształcenia oraz udziału w wykładach (liczba miejsc ograniczona), zamieszczamy poniżej informacje dotyczące imprezy (aktualności niebawem w załączniku na stronie internetowej www.epraca.radom.pl).

Termin: 23 marca 2017 roku od 9.00 do 15.00

Miejsce: Sala Konferencyjno-Szkoleniowa Biłas i Synowie, ul. Pasaż Portowy 2, Giżycko

Organizatorzy: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Giżycku, firma szkoleniowa „T i M”

Cel:
– przybliżenie i zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną szkół wyższych
– działania doradcze związane z planowaniem kariery zawodowej

Forma Targów:
Targi są imprezą otwartą, niebiletowaną dla uczniów i rodziców chcących się zapoznać z ofertą edukacyjną prezentowanych Szkół Wyższych. W ramach Targów odbywać się będą wykłady, które prowadzić będą doradcy zawodowi. Na stanowiskach komputerowych będzie możliwość wykonania Komputerowych Testów Kariery. Patronat na Targami objął Starosta Giżycki, Patronat Medialny – Radio Zet Gold.

ORGANIZATORZY

Prosimy o mailowe potwierdzenie wizyty pod adresem: ewa.ksepka@sdsiz.com.pl zawierające ilość osób, nazwę klasy i przewidywaną godzinę wejścia na Targi.

targi2017