* Doroczna Wystawa w Alytus

Wileńska Izba Handlu, Przemysłu i Rzemiosła, Miasto Alytus, Odział Euroregion Niemen oraz JCS Centrum Wystawowe serdecznie zapraszają  wszystkich przedsiębiorców do udziału w dorocznej wystawie w Alytus w dniach 16-19 maja 2013 r.

Zapraszamy producentów, dystrybutorów, handlowców do zaprezentowania wszystkich rodzajów towarów powszechnego użytku, wyrobów  przemysłowych, tekstyliów, odzieży, gotowych produktów spożywczych, itp. Firmy z sektorów edukacji i turystyki są również mile widziane.

Wystawa jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych: poznania partnerów, handlowców, dystrybutorów  oraz do wypromowania swoich produktów lub usług.

Podczas wystawy zostanie zorganizowana konferencja „Poprawa warunków konkurencyjności firmy w regionie Alytus” oraz Giełda Kooperacyjna.

W załączeniu znajduje się formularz zgłoszeniowy, warunki uczestnictwa w wystawie, cennik wynajmu dodatkowego wyposażenia stoiska.

Termin rejestracji – upływa  21 kwietnia 2013 r.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy do udziału w wystawie należy wysłać poprzez: e-mail: alytus@cci.lt lub fax. +370 315 73366. Oryginalny egzemplarz należy wysłać również pocztą na adres:

Alytus Branch Office of Vilnius Chamber of Commerce, Industry and Crafts
Vilnius str. 21
LT-62112 Alytus
Lithuania

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej / Konferencji  należy przesyłać na adres e-mail: info@avkc.lt

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących wystawy, proszę skontaktować się z organizatorami: tel./fax: +370 315 73366, e-mail: alytus@cci.lt

Informacje na temat wystawy znajdą Państwo również na stronie internetowej www.cci.lt  w dziale „Aktualności”

Czekamy na Was w Alytus.

ZAPROSZENIE    [pobierz]

PLAKAT    [pobierz]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY udziału w Giełdzie Kooperacyjnej / Konferencji     [pobierz]