Akcja charytatywna „Gmina Giżycko dla Ukrainy”

Już w tę niedzielę, 06 marca o godz. 15.00 spotykamy się w Hali Parku Wodnego Wilkasy, aby wesprzeć naszych przyjaciół z Ukrainy, aktualnie przeżywających najtrudniejsze momenty swojego życia. W trakcie akcji charytatywnej „Gmina Giżycko dla Ukrainy” przewidujemy mnóstwo atrakcji:
* animacje dla dzieci
* występy artystyczne, w tym pokazy grup tanecznych, zumby i aikido
* kiermasz słodkości i rękodzieła
* ściankę wspinaczkową
* warsztaty plastyczne
* licytację gadżetów
* degustację potraw przygotowanych przez Chefa Kuchni Dariusza Barygę oraz zwyciężczynię programu Master Chef Polska Aleksandrę Juszkiewicz

W miejscu akcji będziemy zbierali również materiały dla uchodźców, przede wszystkim:
* materiały opatrunkowe (opatrunki jałowe, kompresy, opaski elastyczne, plastry)
* żywność długoterminową
* wodę w małych butelkach
* środki higieniczne (kosmetyki, podpaski, pasty, mydła, proszki)
* śpiwory, koce, pościel

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dla Ukrainy w ramach zbiórki organizowanej przez giżyckie koło Związku Ukraińców w Polsce pod hasłem „Solidarni dla Ukrainy”. W organizację tego wydarzenia ciągle przyłączają się ludzie o wielkich sercach, a nasza lista z minuty na minutę się powiększa. Dołącz koniecznie i Ty.
Kontakt: 797 275 052.

informacja: Gmina Giżycko