Apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2021/2022 w SOSW

Pierwszy semestr pracy w roku szkolnym 2021/2022 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy ma już za sobą. Wzorem ubiegłych lat został on podsumowany przez Panią Dyrektor Justynę Matelak na apelu szkolnym.
W trakcie spotkania zostały omówione wyniki w nauce, jakie poszczególne osoby oraz klasy osiągnęły w pierwszym półroczu. Podsumowana została również sytuacja wychowawcza oraz przedstawione zostały wnioski do pracy na następny semestr.
Ważnym punktem apelu było wyróżnienie uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią. Zostali oni nagrodzeni zasłużonymi brawami oraz nagrodami.
Na koniec Dyrektor złożyła uczniom szkoły życzenia wytrwałości w nauce w II półroczu, aby wyniki były jeszcze lepsze, a nauka dawała wiele satysfakcji.
Emocjom tego dnia nie było końca, bo nagrody były naprawdę atrakcyjne, a zwycięzcy organizowanych konkursów szkolnych nie kryli radości z sukcesu.
informacja: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku