Bezpłatne doradztwo z zakresu księgowości w PO KL

Informujemy, że Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Ełku zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne doradztwo z zakresu księgowości w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki.

Doradztwo zostanie zorganizowane 26 października 2012 roku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka EFS w Ełku przy ul. Małeckich 3, a poprowadzi je Pani Katarzyna Książczak.

Osoby zainteresowane doradztwem z zakresu księgowości w PO KL, zapraszamy do kontaktu z Punktem Informacyjnym Regionalnego Ośrodka EFS w Ełku pod numerem (87) 307 03 28 lub 536 39 37 55, w celu ustalenia godziny spotkania z doradcą. Więcej szczegółów informacji znajdą Państwo na stronie Regionalnego Ośrodka EFS w Ełku.

Liczba miejsc ograniczona.