Bezpłatne seminarium „Pieniądze w NGO, czyli jak finansować swoje działania”

Nie mogłeś uczestniczyć w seminariach organizowanych stacjonarnie a chcesz się dowiedzieć jakie są źródła finansowania organizacji? Dla Ciebie organizujemy je w wygodnej formie online na platformie ZOOM. Zapisz się już dziś! Szczegóły odnośnie zapisów poniżej.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Pieniądze w organizacji czyli jak finansować swoje działania”.

Zakres tematyczny:
– składki członkowskie – czy naprawdę są potrzebne?
–  darowizny – jak je przyjmować i rozliczać?
–  status OPP i 1,5% – czy to się opłaca?
–  konkursy, granty i dotacje
–  zbiórka publiczna – jak prawidłowo ją zgłosić i rozliczyć
–  crowdfunding – o co w nim chodzi?
–  loteria fantowa
–  działalność odpłatna i gospodarcza w organizacji
–  dofinansowanie miejsc pracy w organizacji

Seminarium poprowadzi wieloletni praktyk – Małgorzata Kratyńska-Ćwikowska, doradca OWES. Od początku kariery zawodowej związana jest z organizacjami pozarządowymi. W Stowarzyszeniu Adelfi pracuje od 2011 r., gdzie wspiera osoby i organizacje w zakładaniu oraz prowadzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

Termin i miejsce: 25.06.2024 (wtorek) w godzinach 16:00 – 19:30

Seminarium odbędzie się w trybie online na platformie ZOOM.

Grupa odbiorców seminarium: Na seminarium zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką seminarium w szczególności organizacje pozarządowe, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej.

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy do dnia 24.06.2024 r. (poniedziałek) do godz. 10:00 wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://forms.gle/dsgaVc9AKUUPU9iq7

O udziale w seminarium decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Osoby zakwalifikowane na seminarium otrzymają na e-maila link umożliwiający udział w seminarium.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium prosimy o kontakt z Małgorzatą Kratyńską-Ćwikowską drogą elektroniczną (e-mail: malgorzata.cwikowska@adelfi.pl) lub telefoniczną 87 737 78 45.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.