Bezpłatne strony internetowe? No to COP!

Centrum Organizacji Pozarządowych Giżycko zaprasza na pierwsze z cyklu spotkań informacyjno-szkoleniowych dotyczące możliwości założenia własnej strony internetowej, które odbędzie się w biurze COP Giżycko [parter budynku portu Ekomariny, ul. Dąbrowskiego 14] w czwartek, 7 listopada 2013 r. o godz. 17.30.

Rusza portal www.ngomazury.pl, który powstał z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych działających w trzecim sektorze. Każda organizacja regionu Mazur, w szczególności z powiatu giżyckiego, ma możliwość założenia i prowadzenia własnej strony internetowej. Zalety jakie niesie posiadanie strony internetowej przez organizacje to możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców, promocja działań a właściwie zaprojektowana i wykonana strona internetowa stanowi wizytówkę, która z pewnością wzmocni wizerunek każdej organizacji.

Jagoda Nowicka i Izabela Liedtke, które są pomysłodawczyniami tego projektu, dążą do poprawy standardów funkcjonowania organizacji non-profit.

„Portal www.ngomazury.pl ma na celu między innymi wsparcie finansowe NGOsów, gdyż uruchomienie i utrzymanie strony nic nie kosztuje.” – mówi Jagoda Nowicka, specjalista do spraw informacji i promocji COP Giżycko.

„Oczywiście każdy dostanie również wsparcie przy zakładaniu, a następnie przy administracji strony internetowej” – dodaje Izabela Liedtke, doradca i koordynator biura COP Giżycko.

Więcej o portalu na stronach internetowych www.copgizycko.pl lub pod nr tel. 600 275 255.

Zapraszamy serdecznie,

Zespół COP Giżycko

Portal powstaje w ramach projektu „COP Giżycko na rzecz aktywności społecznej III”, który dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.