Bezpłatne szkolenia – NGO – równorzędny partner w procesie stanowienia prawa

Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jako Beneficjent projektu: „NGO – równorzędny partner w procesie stanowienia prawa”, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczyna realizację specjalistycznych szkoleń dla organizacji pozarządowych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24.02.2003r. o działalności pożytku publicznego działających na terenie Polski.

Celem głównym projektu jest nabycie kompetencji eksperckich w zakresie procesu legislacji i stanowienia prawa przez przedstawicieli organizacji pozarządowych na terenie Polski poprzez udział w szkoleniach, indywidualnym doradztwie oraz wsparciu w postaci bazy wiedzy.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, obejmują 32 godziny dydaktyczne realizowane w dwóch zjazdach dwudniowych po 8 godzin dydaktycznych.
Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w formie elektronicznej, pendrive, długopis, teczkę oraz bezpłatne indywidualne doradztwo po 3 godziny na Uczestnika.

 

Dokumenty do pobrania:

harmonogram szkoleń

formularz zgłoszeniowy_NGO

klauzula informacyjna_NGO

program szkolenia_NGO

regulamin rekrutacji i uczestnictw_NGO

 

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne proszę przesłać na adres:
Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, lok. 14, 10-575 Olsztyn.
W celu szybszej weryfikacji dokumentów na terminy szkoleń można wysłać zeskanowane dokumenty na adres: szkoleniango@wmson.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.wmson.pl oraz pod numerem telefonu: 500 206 665.