Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i internetu dla osób 45+

siec internet
Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo warmińsko – mazurskie”. Cykl bezpłatnych szkoleń jest przeznaczony dla mieszkańców województwa warminsko – mazurskiego zagrożonych wykluczeniem cyfrowym.

Szkolenia prowadzone są przez Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe Sp. z o.o. we współpracy z Orange Polska S.A. metodą warsztatów z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma pomoce naukowe oraz certyfikat nabycia umiejętności korzystania z komputera. Dodatkowo po szkoleniu istnieje mozliwość skorzystania z darmowych konsultacji.

Zapisywać się można pod adresem: kontakt@internetbezgranic.pl (podając swoje dane osobowe oraz kontaktowe). Informacje o możliwościach zapisu na szkolenia można również uzyskać w każdej miejskiej / gminnej bibliotece publicznej.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń, w tym harmonogram, dostępne są: