Bezpłatne webinarium „Podnieś kompetencje swoje i pracowników przy wsparciu z Funduszy Europejskich”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne webinarium „Podnieś kompetencje swoje i pracowników przy wsparciu z Funduszy Europejskich”

Termin: 24 listopada 2021 r. w godzinach 10:00- 10:50

Miejsce: Platforma Cisco Webex Meetings

Dla kogo:

Webinarium skierowane jest do osób pracujących, właścicieli firm i ich pracowników z terenu województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na szkolenia.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lpielk@warmia.mazury.pl do 22 listopada 2021 r. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (24 listopada 2021 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Więcej informacji: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku: tel. 87 610 07 77, 87 734 11 10/09, e-mail: lpielk@warmia.mazury.pl

AGENDA [kliknij, aby pobrać]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [kliknij, aby pobrać]