„Blisko lokalnych potrzeb” – spotkanie dla organizacji pozarządowych

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza na spotkanie dla organizacji pozarządowych w Giżycku.
„Dołącz do naszego cyklu comiesięcznych spotkań dedykowanych osobom realizującym działania społeczne na terenie powiatu giżyckiego!
Szukasz rozwiązań problemów społecznych i chcesz wpłynąć na pozytywną zmianę poprzez swoje przedsięwzięcie biznesowe? To miejsce jest dla Ciebie!
Spotkania Adelfi Cafe to doskonała okazja do poznania innych przedsiębiorców i działaczy społecznych. Wiemy, że networking to kluczowy element budowania relacji biznesowych i partnerskich, dlatego zapraszamy Was do przestrzeni otwartej dyskusji i wymiany doświadczeń”.
Temat pierwszego spotkania brzmi „Blisko lokalnych potrzeb”.
Podczas spotkania odbędzie się: integracja, wymiana, diagnoza potrzeb oraz lokalnego potencjału, rozmowa o usługach społecznych w kontekście rozwoju biznesów społecznych
Pierwsze spotkanie w Giżycku odbędzie się:
Data: 09.05.24r.
Godzina: 17:00
Lokalizacja: Twierdza Boyen Turystyczna 1, 11-500 Giżycko
Dodatkowo, każde kolejne spotkanie będzie zawierało prelekcje i warsztaty dotyczące różnych dziedzin prowadzenia organizacji pozarządowej. Tematy obejmują m.in. finansowanie społecznych działań, promocję i marketing oraz zasady RODO w organizacji.
Jako OWES oferujemy wsparcie merytoryczne i finansowe dla podmiotów ekonomii społecznej, grup jeszcze niesformalizowanych oraz przedsiębiorców realizujących zadania społeczne.
Zapisz się już teraz przez formularz: https://forms.gle/qVku6hFufLunFuYC6
Projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
informacja: Kamila Guzewicz – Animatorka w Ośrodku Wsparcia Ekonomi Społecznej