Borecka Łękuk Trail 2020. Nowy termin biegu.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii covid-19, jednoznacznie zakazuje organizacji imprez biegowych do 27-go grudnia włącznie. Sztab organizacyjny Borecka Łękuk Trail błyskawicznie podjął decyzję o zmianie terminu biegu z 5 na 31 grudnia 2020 r.
„Ostatnie miesiące są dla nas wszystkich doskonałym treningiem umiejętności szybkiego reagowania na zmieniające się okoliczności. Możemy nie zgadzać się z wieloma zakazami, ale ostatecznie to niczego nie zmieni. Decyzję o zmianie terminu podjęliśmy wspólnie z głównymi partnerami naszego biegu, czyli wójtami gmin Kruklanki i Wydminy oraz właścicielem hotelu Folwark Łękuk. Obserwując pozytywne poruszenie na formularzu rejestracyjnym możemy śmiało stwierdzić, że zmiana terminu na 31 grudnia okazała się strzałem w dziesiątkę. Do imprezy pozostał okrągły miesiąc, a na liście uczestników mamy już 150 nazwisk z całej Polski. Limit, jaki przyjęliśmy na ten rok to 200 osób, więc to już naprawdę ostatni dzwonek na rejestrację. Po wyczerpaniu limitu miejsc nawet znajomości z wójtami czy dyrektorem biegu mogą nie pomóc…” żartuje Bartłomiej Osior, dyrektor Borecka Łękuk Trail 2020

 

Zdjęcie:
Wicedyrektor Folwarku Łękuk Aleksandra Nowak, wydmiński biegacz Wiesław Krawczuk oraz właściciel restauracji Gościniec Wydminy Cezary Kozdra cieszą się, z dodatkowych 30 dni na przygotowanie się do startu w Borecka Łękuk Trail. 
 
Autor zdjęcia: Marcin Łobrów, Vilk Stepovy.

 

Regulamin biegu i formularz zapisów dostępne na stronie: https://folwarklekuk.pl/borecka-lekuk-trail/