Centrum Promocji i Informacji Turystycznej z Nagrodą Św. Brunona Patrona Giżycka

14 marca br. w Giżyckim Centrum Kultury odbyło się uroczyste wręczenie Nagród św. Brunona Patrona Giżycka, zorganizowane przez Burmistrza Giżycka. Już po raz ósmy zostali wyróżnieni wybitni mieszkańcy Giżycka oraz osoby, firmy, instytucje, organizacje związane z Giżyckiem, zasłużone w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego, które swoją działalnością wpływają na rozwój i promocję miasta.

W kategorii „turystyka” laureatem została wybrana powiatowa jednostka budżetowa – Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku.
Centrum Promocji i Informacji Turystycznej działa od 1 stycznia 2002 roku. Powołane zostało uchwałą Rady Powiatu w Giżycku Nr XXXIII/271/2001 z dnia 27 grudnia 2001 roku. Centrum powstało w konsekwencji porozumień o wspólnej promocji zawartych pomiędzy samorządem powiatowym, a samorządami gminnymi takimi jak: Miasto Giżycko, Gmina Giżycko, Gmina Kruklanki, Gmina Miłki oraz Gmina Wydminy.
Uznanie ze strony Giżycczan to wyjątkowe wyróżnienie i dowód uznania dla 22 lat działalności Centrum.

Serdecznie gratulujemy!

fot. gizycko. pl/ K. Zadroga