Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach

21 września 2013 r. w Klubie Seniora w Giżycku odbyło się już drugie ze spotkań z cyklu: Kwartalne spotkania edukacyjne z lekarzem „Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach”, zorganizowane przez Giżyckie Stowarzyszenie Osób z Chorobą Parkinsona, ich Rodzin i Przyjaciół „Tulipany”.

Tematem przewodnim spotkania były udary mózgu, przyczyny ich powstawania, objawy, skutki i profilaktyka. Spotkanie prowadził lekarz neurolog Pan Piotr Białasz. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zebranych osób, które zadawały prowadzącemu liczne pytania dotyczące zarówno udarów, jak i innych chorób neurologicznych. W spotkaniu wzięło udział 11 osób.

Fot. Starostwo Powiatowe w Giżycku

Zadanie pn. Kwartalne spotkania edukacyjne z lekarzem „Choroby neurologiczne w pytaniach i odpowiedziach” jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego.