Co zrobić, żeby zarobić? – zaproszenie na szkolenie

szkolenie OWESOśrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi, zaprasza na bezpłatne szkolenie otwarte pt. „Co zrobić, żeby zarobić – kreowanie pomysłów na biznes społeczny i jego finansowanie”, które odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2017 r. w Folwarku Łękuk.

Temat: „Co zrobić, żeby zarobić – kreowanie pomysłów na biznes społeczny i jego finansowanie”
Trenerki: Urszula Podurgiel i Małgorzata Zając-Karczmarczyk
Termin: 23-24.06.2017 r.
Miejsce: Folwark Łękuk

W trakcie szkolenia postaramy się odpowiedzieć na pytania:
– czym jest biznes społeczny?
– skąd pozyskać finanse na jego prowadzenie?
– czy biznes społeczny jest dla mnie?
oraz na wszystkie inne związane z tematyką przedsiębiorczości społecznej, które przyjdą Państwu do głowy w trakcie szkolenia.

Kto może wziąć udział?
– osoby fizyczne zagrożone ubóstwem i/lub wykluczeniem społecznym, mieszkańcy subregionu ełckiego,
– pracownicy lokalnych i regionalnych podmiotów działających na rzecz rozwoju ekonomii społecznej, posiadających siedzibę na terenie subregionu ełckiego.

Nasze szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej oraz pracowników samorządów chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie.

Jeśli szukacie niezależności i rozwoju, chcecie powiązać cele gospodarcze z działalnością na rzecz lokalnej społeczności, to szkolenie pomoże Wam ruszyć z miejsca.

Jak się zgłosić? Prosimy o nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres kamila.guzewicz@adelfi.pl do dnia 19.06.2017 roku, do godz. 12.00.

Program szkolenia [POBIERZ]

Formularz zgłoszeniowy [POBIERZ]

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło informacji: http://adelfi.pl/co-zrobic-zeby-zarobic-owes-zaprasza-na-szkolenie-otwarte,1919.html