COP Giżycko zaprasza na szkolenia

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach, które odbędą się w dniach 2 i 3 grudnia 2011r. w siedzibie COP (ul. Dąbrowskiego 14 lok. 3 – budynek portu Ekomariny) w Giżycku.

Piątek, 02.12.2011 r., godz. 15.00 „Podstawowe zasady prowadzenia finansów organizacji pozarządowej” – trener Iwona Chojęta

Sobota, 03.12.2011 r., godz. 09:00  „Logika projektowa” – trener Piotr Omalecki

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres: biuro@copgizycko.pl, pocztą tradycyjną na adres: COP Giżycko, ul. Dąbrowskiego 14 lok. 3, 11-500 Giżycko lub dostarczenia do biura Centrum Organizacji Pozarządowych (budynek portu Ekomariny, parter).

Formularze przyjmowane będą najpóźniej do dnia 1 grudnia 2011 r.

Uczestnikom szkolenia spoza Giżycka COP zapewnia zwrot kosztów dojazdu!

Informacje pod numerem telefonu  666 721 963 udziela Izabela Liedtke

Więcej informacji na stronie internetowej: www.copgizycko.pl

Formularze zgłoszeniowe wraz z programem szkoleń dostępne są poniżej:

02.12.2011 r. – „Podstawowe zasady prowadzenia finansów organizacji pozarządowej”

03.12.2011 r. – „Logika projektowa”

Zadanie współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski oraz Starostwo Powiatowe w Giżycku.