Dyżur konsultantów Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w dniu 17.09.2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Giżycku, w pokoju nr 6 (parter) odbędzie się dyżur konsultantów Mobilnego Punktu Informacji Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat dotacji unijnych zapraszamy w godzinach 9:30 – 13:30.

Na podstawie zawartego z Ministrem Rozwoju Regionalnego Porozumienia, na terenie województwa została utworzona Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich. Obecnie funkcjonują 3 punkty: w Ełku, Olsztynie i Elblągu.
Głównym celem stworzenia Sieci jest zapewnienie spójnej polityki informacyjnej nt. pozyskiwania środków unijnych. Jednym z działań informacyjnych, dzięki którym mieszkańcy województwa mogą uzyskać niezbędne wiadomości nt. Funduszy Europejskich jest stworzenie Mobilnych Punktów Informacji, które mają funkcjonować na zasadzie dyżurów konsultantów w wybranych miejscowościach.
W Starostwie Powiatowym w Giżycku dyżur konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego odbędzie się w dniu 17 września br. w godz. 9:30 – 13:30.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku pod nr. tel.: 87 610 07 77.