Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

27 stycznia obchodzimy Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim, którzy pomagają osobom bezrobotnym i udzielają im profesjonalnego wsparcia w odnalezieniu miejsca na rynku pracy.

W sposób szczególny pragniemy podziękować i złożyć wyrazy uznania wszystkim pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku za wysiłek, który wkładacie Państwo w realizację codziennych zadań, które mają ogromną wartość społeczną a wymagają również empatii, zrozumienia i otwartości na drugiego człowieka.

W pracy zawodowej życzymy wielu sukcesów, satysfakcji, a także wytrwałości w przezwyciężaniu wszelkich trudnych sytuacji, w życiu osobistym wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu ludzka życzliwość, uznanie w oczach klientów i partnerów rynku pracy oraz całej społeczności lokalnej Powiatu Giżyckiego.