Festiwal Kultury Średniowiecza w Rynie za nami

Przez cały weekend tłumy mieszkańców i turystów bawiły się podczas kolejnej odsłony Festiwalu Kultury Średniowiecza Masuria w Rynie. Jak było do przewidzenia wszyscy otrzymali wielką porcję atrakcji i niespodzianek festiwalowych. Parada, pokazy konne, sokolicy, walki, konkursy i zabawy, liczne kramy i karczmy, wszystko to w połączeniu ze świetną pogodą sprawiło że imprezę odwiedziły tłumy. Organizatorzy spisali się na przysłowiową piątkę. W sobotnie południe Festiwal odwiedził Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski, który m.in. wziął również udział w uroczystym przemarszu przez miasto.

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie jadą konno, ludzie stoją, koń i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie jadą konno, ludzie stoją, koń i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie jadą konno, ludzie stoją, koń i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i na świeżym powietrzu