Finał pobytu Giżyckiej Grupy Regatowej w Chorwacji

Ostatnie dni pobytu giżyckich żeglarzy w Dalmacji to udział w regatach o Kup /Puchar/ Św. Kreswana. W sobotę 16.11 br. na starcie stanęło 75 zawodników, którzy rozegrali w tym dniu – przy pięknej słonecznej pogodzie i wietrze 3-4º B trzy wyścigi. Najlepiej z naszej ekipy wiodło się Julii Szmit, która zajmując w wyścigach miejsca: 9, 3, 1,  została sklasyfikowana na 2 miejscu. W niedzielę uczestnicy zawodów oczekiwali od rana na wiatr i niestety nie doczekali się właściwych warunków do kontynuowania rywalizacji. Komisja Sędziowska o godz. 13.00 odwołała wyścigi tego dnia. Sobotnia więc klasyfikacja stała się ostateczną i Julka zajęła drugi stopień „pudła” .