„Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Termin: 8 stycznia 2020 r. w godzinach 10.00- 12.50

Miejsce: EŁK, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku Filia w Ełku, ul. Grunwaldzka 1

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:

• przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Ełku lpielk@warmia.mazury.pl do 2 stycznia 2020 r. godz. 13:00.
  • potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś nieobecność – Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku:
tel. 87 610 07 77, 87 734 11 09/10,

email: lpielk@warmia.mazury.pl

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy oraz agenda spotkania:

formularz zgłoszeniowy

agenda