Giżyccy laureaci na Gali Jakości 2013

statuetka1Bardzo uroczyście w Salach Kopernikowskich Zamku Kapituły Warmińskiej w Olsztynie podsumowano XIII edycję konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz IX edycja konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. W konkursie na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur przyznano statuetki w 9 kategoriach, natomiast w Konkursie Warmińsko Mazurska Nagroda jakości nagrody rozdano w 3 kategoriach. Wśród laureatów nie zabrakło również przedstawicieli firm i organizacji z terenu Powiatu Giżyckiego.

W kategorii :
1. produkt żywnościowy – wyróżnienie I stopnia otrzymała „Eko-Piekarnia” Sp. z o.o.Wydminy za produkt chleb żytni na zakwasie
2. usługa gastronomiczna – statuetkę otrzymała Gospoda „Pod Czarnym Łabędziem” Rydzewo za usługi gastronomiczne
3. wydarzenia: statuetkę otrzymał Aeroklub Krainy Jezior Giżycko za wydarzenie „Mazury AirShow”
4. organizacje publiczne wyróżnienie I Stopnia za Doskonałość Zarządzania otrzymał Urząd Miasta i Gminy Ryn

Wszystkim giżyckim laureatom podziękował m.in. Wicestarosta Giżycki Wacław Strażewicz, który wręczył również okolicznościowe albumy Powiatu Giżyckiego. Dołączamy się do tych gratulacji i życzymy laureatom dalszych sukcesów w biznesie, a także w działalności samorządowej.