Giżycka Grupa Regatowa w stolicy województwa

3 - KopiaW dniach 13-14 września 2014 r. na jeziorze Krzywym w Olsztynie  zawodnicy MBSW/UKŻR walczyli o medale Mistrzostw Województwa. Najlepiej wypadli nasi „Laserowcy 4.7”. W konkurencji chłopców zajęli pierwszy i trzeci  stopień podium: Wojtek Klimaszewski zdobył złoty a Michał Strupiński brązowy medal. Wśród dziewcząt srebro wywalczyła Marta Weiss.

Podium chłopców

3

i dziewcząt

4

W klasie Optimist 3 miejsce zajęła Amelia Dziąba potwierdzając swoja dobrą dyspozycję z poprzednich regat w Augustowie.  Martyna Fedyk była 7 a Ola Wiszniowiecka 9, Joanna Fabisiak 10.

„Brązowa Amelka”

3

W konkurencji chłopców 5 miejsce zajął Kuba Kazukiewicz, 8 Tomek Trajnowicz, 21 Patryk Chełkowski, 22 Konrad Dziąba.  Najmłodszy giżycki żeglarz – 6-letni Mikołaj Strupiński zajął bardzo dobre 35 miejsce na 51 startujących.

W klasie Cadet wśród 18 sklasyfikowanych załóg 10 miejsce zajął duet Miłosz Dołęga-Kacper Szukajt, 12 m. Paweł Pawlicki-Aleksander Drwal, 17m. Bartosz Guz-Filip Zajkowski.