Giżyckie Centrum Promocji i Informacji Turystycznej na Targach ITB Berlin 2014

WM_Gizycko_powiat_logotypOd 5 do 9 marca w Berlinie odbywają się największe targi turystyczne – Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB Berlin 2014. Jest to ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Organizatorzy spodziewają się, że w 26 halach swoje produkty i usługi promować będzie około 10 tysięcy wystawców z ponad 180 krajów. Powiat giżycki jest promowany na targach przez Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku.

targi cpiit

Zakres imprezy:

• wystawcy ITB prezentują wszystkie grupy zawodowe związane z szeroko pojętą turystyką i podróżami;
  • poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych,
  • w targach biorą udział m.in: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy podróży biznesowych, rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą spa, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego i wiele innych.

Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Meksyk.

Od godziny 10:30 – 12:30 przeprowadzana jest internetowa transmisja z targów ITB Berlin. W programie m.in. reportaże, wywiady itp.

kliknij TUTAJ, aby otworzyć internetową transmisję z targów