Giżyckie lasery z medalami

wszyscy.oomTrzy medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w jednym teamie. Blisko 130 młodych żeglarzy klasy Laser rywalizowało w dniach 4-8 sierpnia na Zalewie Zegrzyńskim w I części Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Ostatni wyścig kosztował wszystkich (a najbardziej Trenera Cezarego Borkowskiego) wiele emocji i spowodował niestety zmiany kolorów medali.

Ostatecznie Julia Rogalska wywalczyła srebrny medal w klasie Laser 4.7 Kobiet, Kostek Sawicki zdobył brąz wśród chłopców w klasie Laser 4.7!! Wojtek Klimaszewski do kolekcji swoich sukcesów dołożył srebrny medal  w klasie Laser Radial .

W klasie Laser 4.7 świetnie poradził sobie Tomek Trajnowicz – uplasował się na wysokiej 8 pozycji, Kuba Kazukiewicz i Hubert Maczyszyn zajęli odpowiednio 34 i 45 miejsca. W klasie Laser Radial – Daniil Fenko był 11, Mateusz Siedlecki – 17, a Bartek Guz zakończył rywalizację na pozycji 30.