Główna Nagroda dla Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku

3126Dnia 4 listopada 2016 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie delegacja Powiatowego Urzędu Pracy w Giżycku wraz z Dyrektorem Panią Anną Skass na czele  uczestniczyła w uroczystej Gali „Żagle Warmii i Mazur”. Uroczystość była zwięczeniem trwających konkursów: „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur”, „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” oraz „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS”. Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku został laureatem głównej nagrody XVI Edycji Warmińsko- Mazurskiej Nagrody Jakości w podkategorii „Organizacje publiczne”. W trakcie uroczystości Pani Anna Skass – Dyrektor PUP odebrała  z rąk Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina – Statuetkę za doskonalenie koncepcji Zarządzania przez Jakość.