Gratulacje policjantowi złożyli Burmistrz i Starosta Giżycki

Dziś (wtorek, 20 grudnia br) odbyła się miła uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych policjantowi, który w sobotni wieczór 10 grudnia br. z narażeniem własnego życia stanął w obronie 3 młodych mężczyzn napadniętych przez grupę uzbrojonych chuliganów u zbiegu ulic Kolejowej i Unii Europejskiej w Giżycku. W trakcie interwencji policjant został dwukrotnie raniony nożem. Na szczęście zadane ciosy nie spowodowały zagrożenia dla życia funkcjonariusza.
     Podczas nieoficjalnego spotkania Burmistrz Giżycka Jolanta Piotrowska oraz Starosta Giżycki MIrosław Drzażdżewski złożyli w obecności Komendantów Policji oraz Straży Miejskiej gratulacje i wyrazy uznania za wyjątkową postawę, która może stanowić wzór dla każdego.

Przyłączamy się wszyscy do gratulacji i życzeń.