II Przegląd Scenek Humorystycznych

10621985_924470884334713_1289298450_nCzy przez zabawę można się uczyć? Oczywiście, że tak. Najlepiej przekonali się o tym uczestnicy II Przeglądu Scenek Humorystycznych w Języku Angielskim. Była to niebywała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności teatralnych oraz językowych. Prezentacja scenek odbyła się w auli I LO.

Swoje umiejętności pokazali uczniowie z: I LO, II LO, Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum w Miłkach.

Serdecznie dziękujemy opiekunom, którzy zaangażowali się w przygotowanie młodzieży do występów- paniom : Edycie Organek, Anecie Zaniewicz, Barbarze Czyrko, Agnieszce Warmińskiej.

Na scenie zobaczyliśmy jednoosobowe przedstawienie rozmowy telefonicznej oraz grę słów w rozmowie Geogra Busha z sekretarką. Śmialiśmy się z wizyty w centrum informacji turystycznej oraz z wizyty w hotelu. Profesjonalne jury w składzie: Scott Douglas (właściciel i dyrektor szkoły językowej Douglas School of English) , Agata Gębska- Gołębiewska (doradca ds. Kluczowych Klientów Pearson Central Europe ), Grażyna Darska (animator kultury, instruktor teatralny) wyróżniło jednak zespół z I LO, który przedstawił wizytę w biurze podróży. Doceniono sprawność języka oraz grę aktorską tego zespołu, chociaż widownia oklaskiwała wszystkich bardzo gorąco. Nad przebiegiem całego spotkania czuwały p. Agnieszka Łobodzińska oraz p. Agnieszka Warmińska, które pozyskały od sponsorów (sklep Skala, sklep ABC- T. Wojciulewicz, ODEON, BGŻ BNP Paribas, Wydawnictwo Oxford, Wydawnictwo Pearson i Rada Rodziców prz I LO) liczne prezenty , jednakowe dla wszystkich uczestników Przeglądu. W torbach znalazły się książki, przybory szkolne, koszulki, kubki, pendrives , słodycze.
Z niecierpliwością czekamy na przyszły rok i kolejny III Przegląd Scenek Humorystycznych w Języku Angielskim.