III Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej

Zapraszamy na III Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej, który odbędzie się 14 marca 2014r. w giżyckim Starostwie. Konkurs skierowany jest do uczniów powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Patronat honorowy nad konkursem objęli Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów – Małgorzata Krasnodębska – Tomkiel oraz Starosta Giżycki – Mirosław Dariusz Drzażdżewski.

Celem konkursu jest propagowanie prawa konsumenckiego wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i zachęcenie jej do zdobywania praktycznych umiejętności z tego zakresu.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Konsumenckiej zaplanowano na 14 marca 2014 roku, na godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Giżycku, w sali konferencyjnej.

Program III Powiatowego Konkursu Wiedzy Konsumenckiej:

• 11.00 – powitanie uczestników konkursu,
  • 11.15 – 12.15 – eliminacje pisemne (test),
  • 12.15 – 13.00 – emisja filmów edukacyjnych o powiecie giżyckim, obrady Komisji Konkursowej, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udziela Katarzyna Tota – Leszczyńska – Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Giżycku (Starostwo Powiatowe w Giżycku, Al. 1 Maja 14, pok. 222, tel.87 428 59 58 w. 52, rzecznik@gizycko.starostwo.gov.pl).

Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski oraz Powiatowy Rzecznik Konsumentów Katarzyna Tota – Leszczyńska zapraszają uczniów powiatowych szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin Konkursu do pobrania TUTAJ