III Powiatowy Przegląd Spektakli Profilaktycznych

4 czerwca 2013 r. w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury odbył się III Powiatowy Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Został on zorganizowany przez Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Celem konkursu była promocja zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji przez upowszechnianie wzorów i postaw prozdrowotnych.

Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku reprezentowała grupa uczniów o nazwie ,,Kafary”, którą tworzyli: Damian Masłowski, Patryk Rutkowski, Karol Hajdukiewicz – kl.  III TB oraz Aleksandra Rapita z II TA. Nad całością czuwała p. Marzena Trusewicz-Żakiewicz. Zaprezentowali oni przedstawienie pt. ,,Wózek”. Po brawurowym i żywiołowym wykonaniu, publiczność na stojąco biła brawo naszym aktorom.
W rezultacie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy II miejsce, tuż za II LO i przed I LO. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom!!! Brawo!!!

Tekst: Marzena Trusewicz-Żakiewicz
Fot. Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku