IV Półmaraton Wydminy na ostatniej prostej !!!

Już tylko kilka dni pozostało do startu IV Półmaratonu Wydminy (13-14.07.2019 r.). Osoby niezdecydowane mają ostatnią szansę, żeby zarejestrować się na ten bardzo klimatyczny, mazurski bieg, organizowany w najbardziej rozbieganej wsi w Polsce! Na wydmińskiej liście startowej jest już ponad 300 nazwisk z całego kraju oraz biegacze z zagranicy.

W sobotę 13 lipca odbędą się biegi dziecięce oraz bieg i marsz nordic walking Garbata Piątka, natomiast 14 lipca o godzinie 10:00 na piękną trasę wokół całego Jeziora Wydmińskiego wyruszą uczestnicy biegu głównego, dystans 21 kilometrów. Każdy półmaratończyk w swoim pakiecie startowym znajdzie świetnej jakości koszulkę techniczną marki Attiq. Ci, którzy zdecydują się na udział w Garbatej Piątce otrzymają sportowe opaski na głowę. Wszyscy biegacze wyjadą z Wydmin z pamiątkowymi medalami, ręcznie wykonanymi w jednej z mazurskich pracowni.
W sobotę o godzinie 21:00, w ramach Kulturalnej Sfery bez Stopera na plenerowym ekranie będzie można zobaczyć film „Town of Runners”, opowiadający historię młodej, etiopskiej biegaczki. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.maratonwydminy.pl

Honorowy Patronat nad IV Półmaratonem Wydminy objął Wójt Gminy Wydminy Radosław Król.
Projekt IV Półmaraton Wydminy jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Powiat Giżycki.

Zapisy 21km: https://elektronicznezapisy.pl/event/3747.html
Zapisy 5km: https://elektronicznezapisy.pl/event/3748.html

 

Organizator: Fundacja Dystans

Zadanie pt. „Półmaraton Wydminy 2019” jest współfinansowane ze środków budżetu Powiatu Giżyckiego.