IV Rodzinny piknik na Wzgórzu Św. Brunona

IV Rodzinny piknik na Wzgórzu Św. Brunona „Grunt to rodzina!” odbył się 16 czerwca 2018 roku. Organizatorem tej imprezy rekreacyjno-sportowej było Stowarzyszenie „Podaruj dziecku radość”.

W wyniku organizacji imprezy rekreacyjno-sportowej IV Rodzinnego pikniku na Wzgórzu Św. Brunona „Grunt to rodzina!”:

• rodziny (kilkupokoleniowe) z powiatu giżyckiego w sposób aktywny i zorganizowany przez Stowarzyszenie, spędziły wolny czas na Wzgórzu Św. Brunona
  • dzieci zdrowe i niepełnosprawne w różnym wieku ich rodziny ( rodzice, dziadkowie) zintegrowały się poprzez wspólną zabawę i zawody sportowe na łonie przyrody
  • uczestnicy pikniku wzięli aktywnie udział w zabawach, grach, zawodach sportowych, meczu młodsi kontra starsi oraz wylosowali za ten udział nagrodę
  • każdy uczestnik jako nagrodę otrzymał też poczęstunek ( ciastka, ciasto, kiełbasa z grilla, napoje)
  • dzieci chętne malowały twarze wg pomysłów i potrzeb
  • na scenie zaprezentowały się przed wielopokoleniową publicznością, mieszkańcami powiatu giżyckiego, dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym ( PM nr 1, SP nr 3) oraz seniorzy z GUTW- zespół Złota jesień , dostarczając widzom rozrywki, pozytywnych wrażeń .

Autor: Stowarzyszenie „Podaruj dziecku radość”