Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej w Giżycku w międzynarodowej obsadzie

To już po raz dziewiąty w Giżycku w dniach 22-27 sierpnia br. odbędzie się MAZURSKI FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ. W tym roku w wyjątkowej oprawie obchodów 400-lecia Giżycka. Jak co roku na koniec wakacji sportowcy spotkają się w Żeglarskiej Stolicy Polski, aby przy okazji zawodów podsumowujących treningowy okres przygotowawczy spędzić miłe chwile w naszym regionie. Impreza ma charakter międzynarodowy gdyż, oprócz zespołów z całej Polski wezmą w niej udział również piłkarki i piłkarze ręczni z Czech, Danii i Litwy. Poszczególne mecze odbywać się będą w hali MOSiR ul. 3-go Maja 21, hali Zespołu Szkół KŚiA ul. Smętka 5 i na boisku MOSiR ul. Wodociągowej. Powiat Giżycki jest jednym ze współogranizatorów imprezy.
Łącznie w Turnieju weźmie udział około 700 uczestników z 50 zespoł ow i 4 krajów. Serdecznie zapraszamy.