Jesienne inspiracje w Giżycku – spotkanie z ekonomią społeczną

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej zaprasza na spotkanie z ekonomią społeczną pod tytułem „Jesienne inspiracje”. Spotkanie w formie warsztatów odbędzie się 27 września 2012 r. w godz. 16.00 – 20.00 w Giżyckim Centrum Kultury przy ul. Konarskiego 8.

 

W programie warsztatów: malowanie na szkle, wyrób koszyków z wikliny, odlewy gipsowe oraz zdobienie powierzchni metodą decoupage.

Kto może wziąć udział?
Do udziału w warsztatach zapraszamy chętnych z terenu Powiatu Giżyckiego, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, członków organizacji pozarządowych, pracowników urzędów miast, gmin, ośrodków pomocy społecznej.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Spółdzielni Socjalnej Stara Szkoła z Prostek, której misją jest działanie na rzecz dobra wspólnego wsi i regionu. Spółdzielnia działa na rynku zabawek, pomocy przedszkolnych, produkcji form płaskorzeźbowych oraz różnych usług na rzecz środowiska lokalnego.

W przerwach między warsztatami uczestnicy spotkania będą mieli okazję skosztować wyjątkowych, regionalnych potraw, przygotowanych przez Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga.

Program warsztatów:
16.00 – 16.15    Rejestracja i powitanie uczestników spotkania
16:15 – 16.30    Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej – oferta
16.30 – 16.45    Spółdzielnia Socjalna Stara Szkoła – prezentacja podmiotu ekonomii społecznej
16.45 – 17.00    Przerwa kawowa
17.00 – 20.00    Warsztaty: odlewy gipsowe, malowanie na szkle, wiklina, decoupage
 
 
Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres paulina.zajkowska@adelfi.pl

Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym wybranego warsztatu. Więcej informacji udziela Paulina Zajkowska, tel. (87) 737-78-45.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  [pobierz]