Jubileusz 75-lecia Szkoły Podstawowej w Kruklankach

16 lutego 2023 r. odbył się Jubileusz 75-lecia Szkoły Podstawowej im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Kruklankach. W uroczystości wziął udział Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski. Starosta złożył na ręce Pani Dyrektor Justyny Maliszewskiej gratulacje i serdeczne życzenia.
Jubileusz to święto wszystkich tych, których połączyła szkoła – nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, a przede wszystkim uczniów. Z wdzięcznością patrzymy na pracę wszystkich osób, które przyczyniły się do jej powstania i wniosły wkład w jej rozwój.
Życzymy, by Państwa plany były tak bogate jak doświadczenia a każdy kolejny dzień spędzony w szkole był twórczy, radosny i bezpieczny. Pani Dyrektor, wszystkim byłym i obecnym pracownikom Szkoły oraz uczniom i ich rodzicom, opiekunom życzymy: zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz siły i wytrwałości w realizacji nowych celów i wyzwań.

Fot. Kamila Ułanowicz