Komunikat Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Giżycku

Z uwagi na obecną sytuację, związaną z zagrożeniem epidemiologicznym w naszym kraju, w myśl ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacjami kryzysowymi (Dz. U. z 2020 r. poz. 374), od 16 marca 2020 r. Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku wstrzymuje do odwołania bezpośrednią obsługę interesantów przez pracowników oraz wstrzymuje możliwość dokonania płatności gotówkowych w kasie. Prosimy o załatwianie spraw drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez skrzynkę podawczą. Praca urzędnicza pozostaje bez zmian. Kontakt bezpośredni zostanie zawieszony ze względów bezpieczeństwa. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, spowodowane stanem wyższej konieczności i liczymy na zrozumienie.

Pisma, wnioski i inne dokumenty można zostawić w wystawionej urnie, bez potwierdzenia wpływu.

tel./fax: (87) 429 34 26, tel. kom.: 781 979 700

e-mail: sekretariat@zdpgizycko.pl