Konkurs dla dzieci! My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?

Lubisz malować, rysować albo wyklejać? Zauważyłaś/eś zmiany w Twojej okolicy? Chcesz się tym z nami podzielić? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy, że namalujesz, narysujesz czy wykleisz i wyślesz swoją pracę konkursową prezentującą, jak wiele w Polsce zmieniły środki unijne, w szczególności z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020). Format i technika jest dowolna, wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Konkurs skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych: klas I- III, klas IV- VI, klas VII-VIII.

Wyłonionych zostanie 3 laureatów, których prace charakteryzować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu- w każdej kategorii wiekowej, w każdym z 16 województw.
Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 200 zł. Dodatkowo przyznane zostaną także wyróżnienia w formie upominków reklamowych, związanych z działalnością MRiRW i Europejskim Funduszem Morskim i Rybackim.

Zgłoś się do konkursu za pomocą formularza zgłoszeniowego. Wyślij pracę konkursową z wypełnionym przez rodzica lub opiekuna prawnego formularzem zgłoszeniowym w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres: MyiRYBY@minrol.gov.pl

Termin nadsyłania prac: do 21 lutego 2022 r.

Szczegóły: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/my-i-ryby

my i ryby logo programu