Konkurs dla organizacji pozarządowych „Po pierwsze Rodzina!”

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłasza nowy nabór w ramach otwartego konkursu ofert na projekty informacyjno-edukacyjne i szkoleniowe wspierające rodziny. Aby wystartować w konkursie, trzeba mieć doświadczenie w działaniu na rzecz rodziny i zaprezentować projekt jednej, zrealizowanej już wcześniej inicjatywy. Wysokość dofinansowania wynosi od 50.000 zł do 1.500.000 zł, natomiast wkład własny nie jest wymagany.

Oferty należy składać do 4 listopada poprzez formularz na stronie: https://www.witkac.pl/#/contest/view?id=13882 Aby to zrobić trzeba wcześniej założyć własne konto.

Nagrodzone projekty będą realizowane w okresie od 27 listopada do 31 grudnia 2020 r., a wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 13 listopada.

Wszystkie niezbędne informacje na temat przygotowania oferty i udziału w konkursie „Po pierwsze Rodzina!” – III tura można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/rodzina/konkurs-po-pierwsze-rodzina–iii-tura-nowa-szansa-jeszcze-w-tym-roku , a na pytania zainteresowanych odpowiada Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Demograficznej pod adresem mailowym konkurs.ppr.20.3@mrips.gov.pl.