Konkurs na Mikrogranty pn. „Działamy Razem dla Rodziny”

baner-1Stowarzyszenie Instytut Zachodni i Stowarzyszenie Dorośli-Dzieciom zapraszają organizacje pozarządowe i grupy nieformalne z całej Polski do udziału w konkursie na Mikrogranty pn. „Działamy Razem dla Rodziny”. Kwota udzielanego Mikrograntu to 5.000 zł. Nabór rozpoczyna się 15 marca 2017 r.

Głównym założeniem Konkursu jest zachęcenie lokalnych organizacji pozarządowych i mieszkańców do działań dla dobra wspólnego. Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie muszą mieć zapis w statucie, iż mogą podejmować działania na rzecz rodziny (również Patron grupy nieformalnej).

Realizator będzie mógł złożyć maksymalnie dwie Oferty na Mikrogrant, a minimalny czas realizacji jednego Mikrograntu, to nie mniej niż 90 dni. Mikrogranty będą realizowane w okresie od 20 kwietnia do 31 października 2017 r. Ubiegający się o wsparcie będą mogli liczyć na doradztwo ekspertów tak w trakcie składania Ofert, jak i później na etapie ich realizacji oraz podczas rozliczania. Do dyspozycji potencjalnych Realizatorów Mikrograntów będzie uruchomiona infolinia, obsługiwana w każdy wtorek w godzinach 8.00-11.00 oraz w czwartek 12.00-15.00 pod numerem telefonu 784 878 240. Zachęcamy również do korzystania z kontaktu mailowego pod adresem ngo@dzialamyrazem.pl

Szczegółowe informacje oraz dokumenty konkursowe znajda Państwo na stronie internetowej www.dzialamyrazem.pl

Nabór rozpoczyna się 15 marca 2017 r., prowadzony jest w trybie ciągłym do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zadań nie dłużej niż do 31.08.2017 r.

Informacja o konkursie [POBIERZ]