Koszykarki Zespołu Szkół Zawodowych ponownie mistrzyniami Powiatu!

5 listopada br. na sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięły 3 drużyny:  Zespołu Szkół Zawodowych, I Liceum Ogólnokształcącego oraz II Liceum Ogólnokształcącego.

W pierwszym meczu I LO pokonało II LO 22:18, w drugim meczu I LO uległo dość znacznie drużynie ZSZ 23:37. O końcowej klasyfikacji zdecydował mecz trzeci między ZSZ a II LO, który po dwóch dogrywkach zakończył się zwycięstwem II LO 23:22. Ostatecznie ZSZ zdobył pierwsze miejsce, II LO drugie a I LO trzecie miejsce.

Mistrzyniami zostały: Łazowska  Kamila, Hajduk Karolina, Lenkiewicz Anita, Błaszczyk Michalina, Saulewicz  Wiktoria, Gers Magda, Michniewska Aleksandra, Olechno  Olga.

Opiekunem był Przemysław Poczynek.