Spotkanie dotyczące dróg krajowych DK16 i DK59

lotZarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej „MAZURY” zaprasza na spotkanie mające na celu omówienie sposobów wpłynięcia na poprawę skomunikowania naszego regionu z centralną Polską poprzez modernizację DK16. Podczas tego spotkania zostanie poruszony również temat DK59.

LOT MAZURY to organizacja skupiająca m.in. podmioty turystyczne, a więc w tym lokalnych przedsiębiorców, której zależy na rozwoju naszego regionu. Mając na uwadze lokalną społeczność, ale też przybywających tutaj turystów chcemy efektywnie i skutecznie dbać o wspólne dobro, jakimi są nasze drogi i sposoby ich połączeń.
W związku ze zbliżającymi się wyborami do parlamentu oraz planami modernizacji DK 16 uważamy, że należy znaleźć takie rozwiązania, aby te działania służyły nam jak najlepiej. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy uda nam się zawalczyć o lepsze drogi w naszym regionie.

Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia 2015r. (środa) o godz.10:00 w sali konferencyjnej UM.

Z uwagi na to, że jest to ważna sprawa dla lokalnej społeczności, w tym przedsiębiorców prosimy o przybycie.