„Mazury za pół ceny”

logo_mzpc_2015Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza na V edycję akcji promocyjnej „Mazury za pół ceny”! Ideą akcji jest promocja regionu w okresie zimowym połączona z obniżeniem cen o 50% na oferowany produkt lub/i usługę w dowolnym terminie (weekend, tydzień lub cały okres akcji).

Oferty zostaną zamieszczone i promowane na stronie internetowej www.mazuryzapolceny.pl oraz na Facebooku (profil Mazury za pół ceny).

Do udziału w przedsięwzięciu LOT Mazury zaprasza przedstawicieli:

  • branży turystycznej (właściciele hoteli, pensjonatów, agroturystyki, usług turystycznych np. wypożyczalnie sprzętu, organizacja imprez turystycznych, itp.),
  • branży okołoturystycznej (instytucje kulturalne, naukowe, rozrywkowe, sportowe, sklepy, usługi gastronomiczne/ transportowe/ reklamowe/ fryzjerskie i inne, salony odnowy biologicznej, itp.).

Okres trwania akcji: 01.12.2015 r.- 15.03.2016 r.
(z wyłączeniem Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra)

Aby zgłosić swój obiekt do udziału w akcji „Mazury za pół ceny” należy pobrać i wypełnić deklarację uczestnictwa w akcji „Mazury za pół ceny” (na dole strony). Podpisany dokument należy wysłać do Lokalnej Organizacji Turystycznej pocztą elektroniczną, faxem na nr 87 423 23 74 lub dostarczyć osobiście do biura w Piszu na Pl. Daszyńskiego 16 (Budynek PDK, 1 piętro).

Oferta powinna zawierać: rodzaj usługi, cenę regularną czyli 100% i cenę po 50% zniżce, termin realizacji, kontakt do osoby, która w Państwa obiekcie będzie odpowiedzialna za system rezerwacji i realizację wykonania usługi.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 15 listopada 2015 r.

Koszty uczestnictwa w akcji:

  • Członkowie Lokalnych Organizacji Turystycznych (Giżycko, Mrągowo, Węgorzewo) – 20,00 zł
  • przedsiębiorcy nie będący członkami Lokalnych Organizacji Turystycznych – 50,00 zł,

Wpłaty można dokonać osobiście w biurze LOT MP lub na nr konta: 37 1020 4753 0000 0602 0054 6648, w tytule wpisując „Akcja Mazury za pół ceny”. Po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty zgłoszona oferta zostanie dodana na stronę www.mazuryzapolceny.pl

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

(kliknij na plakat, aby go powiększyć)

plakat_2015