Memoriał Wiesława Łaski – zawody z wędkarstwa karpiowego metodą „złów i wypuść”

W dniach 12 do 14 sierpnia na łowisku Kruklin odbyły się zawody karpiowe „Memoriał Wiesława Laski”.
Wydarzenie, jak co roku, odbywało się w przyjaznej rodzinnej atmosferze.
W zmaganiach udział wzięło 10 dwuosobowych teamów.
I – miejsce z wynikiem 30,05 kg (16,625 kg i 13,435 kg) zajęli Andrzej Cywiński i Tomasz Tomaszewski.
II-miejsce z wynikiem 22,125 kg ( 9,350 kg i 12,775 kg) zajęli Daniel i Tobiasz Sapińscy,
III – miejsce oraz największa ryba zawodów 16,750 kg (16,750 kg) to osiągnięcie Tomasza Buczyńskiego, który startował w pojedynkę.
Pierwszą rybę zawodów, amura o wadze 10 kg, złowili Damian Draszczyk i Karina Salwiczek.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody w postaci bonów podarunkowych do wykorzystania w sklepie Rockworld.pl
Środki na nagrody zostały pozyskane z Powiatu Giżyckiego w ramach otwartego konkursu ofert „Wydarzenie rekreacyjno – sportowe. Memoriał Wiesława Laski – zawody z wędkarstwa karpiowego metodą „złów i wypuść”.
Nad przebiegiem zawodów czuwali Darek Todryk i Przemysław Jaśkielewicz.

informacja: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „SZTAMA”