Międzynarodowy Rajd po lotniskach Litwy

Już niebawem kilkanaście załóg z Polski będzie miało okazje uczestniczyć w rajdzie po najciekawszych lotniskach naszego północno-wschodniego sąsiada – Litwy. Organizatorzy Rajdu serdecznie zapraszają na emocjonująca podróż w asyście niesamowitej atmosfery i gronie przyjaciół lotnictwa. Rajd odbędzie się w dniach 07 – 09.09.2012 r.

 

Jeżeli posiadają Państwo sprawny samolot, dysponują czasem i chęciami serdecznie zapraszamy do dołączenia do ekipy już dziś.

Ramowy program Rajdu przewiduje:

06.09.2012(czwartek)
Przylot (do zachodu słońca) – zgromadzenie załóg Rajdu na Lotnisku Kętrzyn Wilamowo i integracyjne spotkanie w Tawernie Awiatorów.

07.09.2012(piątek)
07:30 wylot z Kętrzyna na Lotniska Litwy. Czekają nas interesujące propozycje gospodarzy lotnisk włączonych przez Kaunas Aeroklubas w program naszego rajdu.

08.09.2012(sobota)
Realizacja programu odwiedzin lotnisk – przygotowywanego przez Algimentasa Zentelisa – Dyrektora Kaunas Aeroklubas. Przewidziana jest poranna wyprawa na wyjątkowy (jak z czasów międzywojennych) targ w Prenai.

09.09.2012(niedziela)
Zakończenie „Rajdu po lotniskach Litwy” nastąpi w Kownie. Przewidywany wylot z Kowna ok. godz.15:00 czasu litewskiego t.j. ok. 14:00 czasu polskiego do Kętrzyna gdzie nastąpi podsumowanie i rozwiązanie ekipy polskiej Rajdu.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: akj@lotniskoketrzyn.pl wajsznory@lotniskoketrzyn.pl

Dodatkowe informacje znajdują się na stronach: www.lotniskoketrzyn.pl oraz www.ttlot.eu